Filmvertoning ‘Oceans with David Attenborough’
Wat en waar?
Reserveren is verplichtDe film ‘Ocean with David Attenborough’ is Attenborough’s grootste boodschap van hoop – een onthulling van 100 jaar ongelooflijke oceaanontdekkingen en waarom de oceaan zo belangrijk is voor al het leven op aarde.
Gecoproduceerd door Silverback Films en Open Planet Studios laat Ocean with David Attenborough het wonder van het leven in zee zien en brengt de realiteit en uitdagingen waarmee onze oceaan geconfronteerd wordt als nooit tevoren in beeld: van destructieve visserijtechnieken tot massale verbleking van koraalriffen.
Toch is het verhaal er een van optimisme: Attenborough wijst op inspirerende verhalen van over de hele wereld om aan te tonen dat de oceaan kan herstellen in al zij pracht en praal.
De film ging op 8 mei 2025 – de dag van de 99ste verjaardag van Attenborough – in première in de bioscoop, en is nu wereldwijd te streamen via National Geographic, Disney+ en Hulu.Praktisch
Bekijk de trailer:
Credits
@reviveourocean @silverback_films @openplanetorg @natgeo